7 / 24 Kombi ve Petek Montaj, Arıza Tamir, Bakım

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0531 681 64 46

Gaziosmanpaşa Kombi Arıza Bakım Onarım Tamiri ve Petek Temizleme Yıkama Servisi

ARNAVUTKÖY
KOMBİ ARIZA BAKIM ONARIM TAMİRİ VE PETEK TEMİZLEME YIKAMA SERVİSİ

Kombi Bakımı yılda bir kez yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı yapılmayan kombiler kombi bakımı yapılan kombilere göre daha fazla yakıt tüketir ve buna rağmen daha az ısı verirler kombi bakımı özellikle kış gelmeden yapılması gereken bir işlem olup bu sayede az yakıp çok ısınmak mümkündür.

Arnavutköy Kombi Tamiri

Kombiler çeşitli nedenlerden dolayı bazen canımızı sıkacak arızalar açabilirler bu arızalar genellikle garanti süresi biten kombilerde görülmektedir bundan dolayı garantisi süresi bitmiş kombiler için garantili tamir onarım hizmeti sunuyoruz. Firmamız tarafından yapılan parça değişimi tamir işlemlerinde değişen parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz.

Arnavutköy Kombi Bakımı Fiyatları

Arnavutköy kombi bakımı ve tamiri alanında tüm servisler arasında, profesyonel teknik servis hizmeti sunan firmamız, sadece bir telefon uzağınızdadır. Özellikle kış aylarında kombiler arıza vermektedir. Çünkü kış aylarından önce kombinin periyodik bakımı yaptırılmadığı için, kombiler uzun süre yoğun kullanımda sıkıntı ortaya çıkarabiliyor. Kombilerin, böyle zamanlarda arızalanmaması için, herhangi bir problem olup olmadığını kontrol etme ve bakım yapma açısından, profesyonel kadroya sahip firmamızın deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Bakımı yapılmamış olan kombiler, kış aylarından faturalarınıza da yansır. İyi ısıtma ve çalışma sağlamayan kombilerin bakımları, sonbahar ayında bir kez yaptırılmalıdır. Vermiş olduğumuz çalışmalar içerisinde, kombi parça değişimleri, kombi temizliği, çeşitli arıza tespit ve onarım çalışmaları gibi hizmetler yer almaktadır. Bu alanda çalışma gösteren eğitimli ekibimiz, kısa zamanda hallettikleri işlerinde, titiz bir çalışma göstermektedirler. Yapılan bakımlar sonucunda, kombiler daha uzun süre verimli bir çalışma ile kullanılabilir ve aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlar.

Kombilerin verdiği arızalar arasında petek temizliği yapılmama sıkıntısı da bulunmaktadır. Uzun zaman kullanılmayan kombiler, peteklerde çamurlaşmış tabakaların oluşması ile arıza verir. Bu nedenle ısınmayan petekler yüzünden kış aylarında büyük sıkıntılar yaşarsınız. Arnavutköy kombi arıza bakım tamir servisi firmamız sayesinde, bu tür problemlerde size en iyi çözüm önerileri sunan ekibimize güvenerek, hızlı bir şekilde sorundan kurtulabilirsiniz.

Petekler ve kombi içerisinde bulunan diğer parçalar, zaman içerisinde kirlenme ile size problem çıkarabilir. Kombi Servisi sayesinde, kombi ve petek temizleme alanında kullanılan üstün performansa sahip cihazlar sayesinde bu sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bu çalışmalar sırasında tecrübeli ekibimiz tarafından kullanılan cihazlar, kombiniz ve petekleriniz üzerinde bir zarara yol açmaz. Kısa zamanda kesin bir sonuca ulaşmanızı sağlayacak olan Kombi Servisi, profesyonel ekibi ile sizler için çalışma göstermektedir

Profesyonel ekip içerisinde bulunan kombi servisi elemanlarımız, periyodik kombi bakım ve temizlik işlerini yürütmektedir. Bu temizleme ve bakım yapma alanında kullanılan kimyasallar tamamen zararsız içeriklerden oluşmaktadır. Kombi bakım ve onarımları için her türlü bilgiyi iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. En uygun fiyatlarla vermiş olduğumuz çalışmalar sonunda memnuniyetinizi görmek, bizi en gururlandıran hususlardan biridir...

Arnavutköy Petek Temizleme, Petek Bakımı

Petek temizlemenin en önemli faydası yakıt tasarrufudur. Isı verimliliğini artırdığından dolayı doğalgaz tüketiminiz daha az olacaktır. Arnavutköy petek temizleme, petek yıkama firması servisi olarak yapmış olduğumuz petek temizleme işlemlerinde %30 a varan tasarruflar sağlanmıştır. Minimum %10 yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Petek temizleme yaptırarak kombi ömrünü uzatmanız mümkündür. Pis petek suları katılaşırlar ve buda kombi pompasını aşırı derecede zorlanmasına sebep olur. Bundan dolayı kombi pompası arıza yapar bu da oldukça pahalıdır.

Elektrik Tasarrufu Sağlar. Temizliği yaptırarak kombi pompasının verimli çalışmasını sağlarsınız. Bu verimlilik elektrik faturanıza düşüş olarak yansır. Temizleme sonrasında, peteklerin daha fazla ısındığını fark edeceksiniz.

Petek Temizleme Neden Önemlidir?

Petek temizliği bakımı, peteklerin içerisindeki suyun temizlenmesi ve en önemlisi kimyasallar yardımı ile sıcak su tesisatının içerisindeki tortulaşmış kireçlerin kırılarak temizlenmesi demektir. İçerideki suyun temizlenmesi, petek vanalarında birikmiş kireçlerin temizlenmesi sayesinde su dolaşımı daha hızlı olmakta, bu sayede kombi içerisindeki sıcak su soğumadan ulaşmakta, bundan dolayı daha verimli ısınma sağlanmaktadır.

Ayrıca içerideki su kireçlerden arındırıldığı için ,kombi suyu ısıtması daha kolay olmakta ve bundan dolayı daha az yakıtla daha fazla verim elde edilmektedir. Kireçlerin temizlenmesi ile su dolaşımı hızlanır demiştik. Bu sayede kombi pompası yorulmaz ve kombi ömrünü ciddi derecede uzatmış oluruz. Kombi pompası zorlanmayacağından dolayı azda olsa elektrik tasarrufu da sağlamış olursunuz.

Periyodik olarak iki yılda bir kombi bakımı yaptıran evlerde %25 % 30 arası doğal gaz yakıt tasarrufu sağlanmıştır. Havaların soğuması ile evinize geldiğinizde sıcak bir ev yerine aynı dışarısı gibi soğuk olan bir ortama girmek herhalde hoş olmasa gerek. Ve onun içindir ki, kış mevsimi gelmeden bakım hizmetlerinden faydalanılması şarttır. Özellikle evinizde küçük yaşta olan aile fertleriniz varsa

ARNAVUTKÖY
KOMBİ ARIZA BAKIM ONARIM TAMİRİ VE PETEK TEMİZLEME YIKAMA SERVİSİ
HİZMET BÖLGELERİ

Adnan Menderes Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Anadolu Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Atatürk Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Baklalı Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Balaban Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Boğazköy İstiklal Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Bolluca Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Boyalık Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Çilingir Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Deliklikaya Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Dursunköy Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Durusu Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Fatih Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Hacımaşlı Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Hadımköy Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Haraççı Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Hastane Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Hicret Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, İmrahor Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, İslambey Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Karaburun Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Karlıbayır Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Mavigöl Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Nenehatun Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Ömerli Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Sazlıbosna Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Taşoluk Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Tayakadın Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Terkos Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Yassıören Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Yavuz Selim Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Yeniköy Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Yeşilbayır Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi, Yunus Emre Mahallesi kombi arıza tamir onarım ve petek temizleme servisi..

Tamirat, Bakım, Onarım Servisi Verdiğimiz Kombi Markaları